sobota, 27 października 2012

Zombie in the USA

Ten post nie dotyczy zbliżającego się Halloween! Otóż od dawna gdzieś w necie poruszały się wiadomości, że amerykanie obawiają się ataku Zombie?! no ok, ale nie było wiadomo ani skąd się to wzięło ani jak?
Od dawna ciężko jest amerykanom wytłumaczyć zachowania niektórych ludzi (myślę, że nie tylko w USA) Niektórzy amerykanie zachowują się irracjonalnie  a nawet wręcz ostentacyjnie. To jeszcze nic, ostatnio w mediach pokazała się informacja, że na Florydzie 48 letni mężczyzna został zaatakowany przez mężczyznę roznegliżowanego, który ugryzł go !! Drugi przypadek, gdy 65 letni mężczyzna został zaatakowany przez 35 letniego goluśkiego faceta. Doszło do szarpaniny i policja musiała użyć broni, by powstrzymać zambiego - jak się póżniej okazało twarz 65 latka w 70% była skonsumowana! Pierwszy mężczyzna jak się później okazało był pod wpływem marihuany a drugi pod wpływem narkotyku tzw. "sól kąpielowa". Jeszcze do wczoraj myślałam, że obawa amerykanów przed zombie to czyste szyderstwa ze strony internautów a tu proszę. Poza tymi dwoma przykładami w USA odnotowano jeszcze inne przypadki "ataku zombie" oraz strasznie wzrosła sprzedaż broni. Czy zatem los au pair przyjeżdżających do Stanów może być zagrożony?
Czy my au pair już mieszkające w USA możemy spać spokojnie? Jak wiecie lub nie z narkotykami nie ma żartów, a jak widzimy w USA mają lepszą trawę niż w samej Holandii.

Mimo wszystko chciałabym pokazać wam mojego ulubionego demota, to dzięki niemu właśnie zainteresowałam się historią zombie w USA.


źródło/ demotywatory.pl 

3 komentarze:

 1. hmm.. bardzo interesujący post ;)
  Ala

  OdpowiedzUsuń
 2. haha dobry demot :D
  Uważaj na siebie, bo zombiaki atakują!

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz to wszędzie trzeba uważać na świrusów ;)

  OdpowiedzUsuń